Timiditatea nu e o rușine, e o manifestare a bunului simț.
Ion Ene Meteleu (2013)
Adăugat de Ion Ene Meteleu

Votează! | Copiază!
Nu sunt comentarii până acum. Ne-am bucura să vedem o primă impresie despre textul de mai sus.
Adaugă un citat | Citate la întâmplare | Votează! | Votate recent | Adăugate recent | Comentarii recente | Top general
Timiditatea nu e o rușine, e o manifestare a bunului simț.
Ion Ene Meteleu (2013)
Adăugat de Ion Ene Meteleu

Votează! | Copiază!
Nu sunt comentarii până acum. Ne-am bucura să vedem o primă impresie despre textul de mai sus.