
Cartea "Cum vad eu lumea" de
Albert Einstein este disponibilă pentru
comandă online cu preț redus, la doar
-35.00- 26.99 lei.
| raluca maria [din public] a spus pe 21 decembrie 2008: |
| da, pare intelept! dar asta nu inseamna ca el a spus-o! la urma urmei, ceea ce poate fi vazut e complet real, dar ceea ce este ascuns este mult mai bine inteles decat ce se poate arata! |
| yoyo [din public] a spus pe 26 mai 2009: |
| total de acord... |
| IULIA DIMITREEA [din public] a spus pe 15 aprilie 2015: |
| Nu conteaza cine a spus-o sau a SCRIS-O dar cu TOTII STIM ca este FOARTE ADEVARAT. |
| Agamiță [din public] a spus pe 15 aprilie 2015: |
Mulți își fac
din acest citat
o scuză
pentru foaia lor matricolă
precară.
N-au mers la școală
pentru a deveni
înțelepți.
Einstein
niciodată nu a încurajat
chiulangiii și repetenții.
El însuși a făcut
școală serioasă. |
| Turcu Dan [din public] a spus pe 3 iunie 2020: |
| Ai înțeles greșit... Nu e vorba acumularea cunoștințelor. Ci de modul de a gândi înțelept... E o diferență. |